Zoznam produktov výrobcu / značky: O'neill

O'Neil americká surfistická, snowboardová a lifestylová značka, ktorá vie všetko, čo sa dá vedieť o prekonávaní prekážok v športe, čerpá inšpiráciu z morského živlu. Bola založená v roku 1952 v San Franciscu Jackom O'Neillom, ktorý....

O'Neil americká surfistická, snowboardová a lifestylová značka, ktorá vie všetko, čo sa dá vedieť o prekonávaní prekážok v športe, čerpá inšpiráciu z morského živlu. Bola založená v roku 1952 v San Franciscu Jackom O'Neillom, ktorý ako prvý vynašiel neoprén pre surferov a jeho meno sa stalo známe ako pre profesionálov tak aj pre nadšencov tohto športu.

Vďaka neustálemu poskytovaniu najlepších funkčných a inovatívnych boardových produktov, O'Neill dokázala prekonať, prežiť a odolať konkurencii za posledných 62 rokov. Oddaná celým svojim srdcom vývoju akčného športového životného štýlu, dokonalému skĺbeniu techniky a štýlu, posúva hranice športového oblečenia stále ďalej. Jej ambiciózne očakávania a progresívny duch jej umožňujú, aby stále napredovala a inšpirovala v priebehu rokov ľudí na celom svete.

Detaily
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek
 • 20,30 € 29,00 € -30% Ihneď k odberu
  Akciová ponuka

  Veľkosť : 

  Dámska tmavomodrá mikina O Neill s kontrastnými prúžkami. Mikina je v jednoduchom dizajne, bez vreciek a bez zapínania, s okrúhlym výstrihom, lemy sú zakončené patentami.
 • 20,40 € 25,50 € -20% Ihneď k odberu
  Akciová ponuka
  Znížená cena

  Veľkosť :  XS 

  Dámska šedá predĺžená mikina O Neill. Mikina sa po celej dĺžke zapína na zips, na zadnej strane má kapucňu ukončenú šnúrkami na zaväzovanie. Na prednej strane sú dve vrecká.
 • 20,40 € 25,50 € -20% Ihneď k odberu
  Akciová ponuka
  Znížená cena

  Veľkosť :  XS 

  Dámska ružová mikina O Neill. Mikina sa po celej dĺžke zapína na zips. Na zadnej strane má kapucňu. V predu dve vrecká. Vyrobená je z kvalitného materiálu. Určite vás zahreje počas chlydných jarných večerov. 
Zobrazených 1 - 3 z 3 položiek

Menu