Zoznam produktov výrobcu / značky: Calvin Klein

Calvin Klein, Inc., jeden z popredných lídrov módy, dizajnu a marketingu začal v roku 1968, keď Calvin spolu s priateľom z detstva po prvýkrát začali podnikať s dámskymi kabátmi. Kleinova práca si rýchlo vyslúžila všeobecné uznanie vďaka čistým líniám a tvarom.

Calvin Klein, Inc., jeden z popredných lídrov módy, dizajnu a marketingu začal v roku 1968, keď Calvin spolu s priateľom z detstva po prvýkrát začali podnikať s dámskymi kabátmi. Kleinova práca si rýchlo vyslúžila všeobecné uznanie vďaka čistým líniám a tvarom. Jeho návrhy upútali pozornosť tlače a vedúci pracovníci maloobchodov naďalej rozširovali pôsobenie značky. Rozmach pokračoval v 70 rokoch, obdiv si získalo oblečenie vďaka kreatívnej filozofii a modernému štýlu. 

Calvin Klein sa stala skutočnou lifestylovou značkou a firma rozšírila svoju ponuku o ready-to-wear oblečenie, značkové džínsy, spodnú bielizeň, vône a začala ich uvádzať v dnes kultových reklamných kampaniach.
Za tie roky sa v dnešnom svete módy stala značka Calvin Klein celosvetovo uznávanou a synonymom elektrárne dizajnu.

Kolekcia Calvin Klein je oceňovaná a luxusná línia Amerického impéria. Formuje tón modernej sofistikovanosti. Značku charakterizuje jednoduchá elegancia, ktorá je orientačným bodom módnej scény a jej cieľom je ulahodiť milovníkom módy na celom svete.

Detaily

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.

Menu