Novinky v ponuke

Zoznam produktov výrobcu / značky: Bench

Značka Bench sa zrodila v roku 1989. Pôvodne malá pánska značka s koreňmi v skateboardingu a BMX kultúry, známa pre silné grafické potlače na mikinách a tričkách. V priebehu rokov sa vyvinula, ale stále si udržiava svoju jedinečnosť. Úspešne sa rozšírila na medzinárodnú úroveň.....

Značka Bench sa zrodila v roku 1989. Pôvodne malá pánska značka s koreňmi v skateboardingu a BMX kultúry, známa pre silné grafické potlače na mikinách a tričkách. V priebehu rokov sa vyvinula, ale stále si udržiava svoju jedinečnosť. Úspešne sa rozšírila na medzinárodnú úroveň. Rozvíja svoje kultové grafiky do kultúrneho ducha doby prínosom dámskych a detských kolekcií. Bench je teraz známa ako značka, ktorá ponúka multifunkčné, pohodlné, nositeľné a nadčasové kúsky.

Bench kolekcie sú odrazom dopytu po viacúčelovom funkčnom oblečení a sú prispôsobené potrebám 24 hodinového mestského života. To je dôvod, prečo Bench prináša prvky ako viacúčelový ŽIVOT a viacúčelový VÝKON. Obe rady boli navrhnuté s integrovaným prístupom k aktivite a štýlu. Stvorené pre obyvateľov mesta, ktorí vyžadujú oblečenie vysoko kvalitné, estetické a funkčné.

Detaily
Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek
Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek

Naposledy navštívené

Žiadne produkty

Menu