Športové legíny 

Dámske športové legíny vyrobené z kvalitného materiálu. Sú vhodné na outdoorové ale aj indoorové aktivity a tiež na bežné nosenie. Zaujímavé sú funkčnosťou materiálu ktorý je priedušný a dobre odvádza vlhkosť. Sú elastické a veľmi príjemné na nosenie.

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 • 24,90 € Dostupnosť: IHNEĎ K ODBERU

  Veľkosť :  S  L 

  Športové značkové legíny Bas Bleu Combat s camo potlačou po bokoch, ušité z kvalitného elastického materiálu ktorý má funkčné vlastnosti, je priedušný a dobre odvádza vlhkosť od tela.  
 • 24,90 € Dostupnosť: IHNEĎ K ODBERU

  Veľkosť :  S  M  L 

  Športové značkové legíny Bas Bleu Code so zaujímavou potlačou, ušité z kvalitného elastického materiálu ktorý má funkčné vlastnosti, je priedušný a dobre odvádza vlhkosť od tela.  
 • 17,90 € Dostupnosť: IHNEĎ K ODBERU

  Veľkosť :  S  L 

  Športové značkové legíny Bas Bleu Caty 90 so zaujímavou potlačou, ušité z kvalitného elastického materiálu ktorý má funkčné vlastnosti, je priedušný a dobre odvádza vlhkosť od tela.  
 • 17,90 € Dostupnosť: IHNEĎ K ODBERU

  Veľkosť :  S  L 

  Športové značkové 3/4 legíny Bas Bleu Caty 70 so zaujímavou potlačou, ušité z kvalitného elastického materiálu ktorý má funkčné vlastnosti, je priedušný a dobre odvádza vlhkosť od tela.  
 • 21,90 € Dostupnosť: IHNEĎ K ODBERU

  Veľkosť : 

  Športové značkové legíny Bas Bleu Calypso so zaujímavou potlačou, ušité z kvalitného elastického materiálu ktorý má funkčné vlastnosti, je priedušný a dobre odvádza vlhkosť od tela.  
 • 17,90 € Dostupnosť: IHNEĎ K ODBERU

  Veľkosť : 

  Športové značkové legíny Bas Bleu so zaujímavou potlačou, ušité z kvalitného elastického materiálu ktorý má funkčné vlastnosti, je priedušný a dobre odvádza vlhkosť od tela.  
 • 20,90 € Dostupnosť: IHNEĎ K ODBERU

  Veľkosť :  S  M  XL 

  Športové čierne legíny Bas Bleu Activella sú špeciálne dámske legíny vhodné pre všetky športové aktivity. Príjemný materiál, funkcie odsávania potu. 
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Menu